WebProject Logo ×

Od ponad 20 lat skupiamy się na tworzeniu oprogramowania, które stanowi odpowiedź na szczególne potrzeby naszych klientów. Oferowane rozwiązania cechuje elastyczność, kompleksowe podejście do postawionego problemu, a także szeroki zakres wykorzystywanych technologii i języków programowania.

Rozwijamy systemy rozproszone i wielodostępne, pracujące w stresie jak i czasie rzeczywistym, których główne zastosowanie to wsparcie procesów biznesowych. W oparciu o nowoczesne technologie internetowe, zapewniamy przepływ danych i komunikację pomiędzy klientem a jego oddziałami, kontrahentami, dostawcami i konsumentami.

Wieloletnie kontrakty są podstawą naszych relacji biznesowych, w ramach których oferujemy wsparcie i stabilny rozwój. Od wielu lat mamy zaszczyt współpracować z producentami i dystrybutorami marek rozpoznawalnych na całym świecie, takich jak Electrolux, AEG, Zanussi, Denon, Onkyo i wielu innych, funkcjonujących w ponad 20 krajach Europy i Azji.

Nasze systemy ulokowane są na serwerach w znacznej części należących bezpośrednio do nas. Ich lokalizacje to Warszawa oraz Moskwa, z uwagi na szczególne warunki utrzymywania tego typu usług na terenie Rosji. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie zapewniają największe i najnowocześniejsze centra danych.

Dostarczanie złożonych systemów informatycznych nie jest jedyną z oferowanych usług – hostujemy i rozwijamy projekty internetowe obecnych klientów, udostępniamy i zarządzamy kontami email.

Klientom, którzy obdarzają nas zaufaniem od wielu lat, pragniemy serdecznie podziękować za owocną współpracę. Przyszłych klientów zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Webdesign by Webidea.pl