Miejsce pracyChełm
Wynagrodzenie10 - 15 tys. zł

Od 20 lat dostarczamy indywidualne rozwiązania programistyczne na zlecenie naszych klientów. Współpracujemy z liderami branży AGD i Audio HiFi w Polsce, Europie i Azji. Jeżeli chciałbyś współtworzyć projekty, których odbiorcami są firmy i konsumenci w kilkunastu krajach UE oraz poza nią a także brać czynny udział w dalszym rozwoju i ekspansji firmy – dołącz do nas.

Opis stanowiska:

Dołączając do naszego zespołu staniesz się częścią dużego, pełnego ciekawych wyzwań i dającego wiele satysfakcji projektu IT o międzynarodowym zasięgu. Nawiążesz nowe kontakty w wielu krajach Europy, a przede wszystkim dowiesz się, jak przebiega tworzenie, rozwój i utrzymanie systemu informatycznego w dużej skali i o wysokim stopniu złożoności. A to wszystko w spokojnej, koleżeńskiej atmosferze, bez deadline’ów czy nadgodzin.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości języków programowania i opisu: PHP, CSS, JavaScript, Perl, bash, HTML, XML, UML, SQL
  • Znajomości środowisk programistycznych i narzędzi właściwych dla ww. języków
  • Znajomości technologii i protokołów internetowych
  • Umiejętności tworzenia prostej grafiki komputerowej
  • Znajomości bazy danych PostgreSQL
  • Otwartości na wiedzę i jej ciągłego poszerzania

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne, zapraszamy także osoby w trakcie studiów (nie akceptujemy kursów i / lub szkoleń w ramach szkół policealnych, programów aktywizacji etc., jako jedynego źródła wiedzy)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1, poparta praktycznymi umiejętnościami pisania i mówienia

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Pracę w małym zespole zorientowanym na zadania
  • Uczestnictwo w dużych projektach informatycznych, prowadzonych dla firm o międzynarodowym zasięgu
  • Spokojną i partnerską atmosferę pracy
  • Wysokiej jakości sprzęt komputerowy i aktualne oprogramowanie
  • Wsparcie w doskonaleniu umiejętności posługiwania się j. angielskim, lekcje prowadzone przez nauczyciela w godzinach pracy
  • Uczestnictwo w kursach i szkoleniach branżowych
  • Pomoc w rozwijaniu zainteresowań i umiejętności poza branżowych
  • Finansowanie różnych form rekreacji, takich jak basen, siłownia, sztuki walki – Ty wybierasz

Pozostałe informacje:

  • Faktyczna stawka wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanej wiedzy, umiejętności oraz wkładu w wyniki firmy i może przekraczać podaną w ofercie
  • Charakter zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony, po zakończeniu okresu próbnego
  • Jesteśmy otwarci na inne formy współpracy
  • Godziny pracy: 9:00 – 17:00, od poniedziałku do piątku (lub elastyczne wg. potrzeb)
  • Nasze biuro zlokalizowanie jest w centrum Chełma, ul. Pijarska 5, I piętro
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub na adres praca@webproject.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest WebProject Systemy Informatyczne z siedzibą w Chełmie przy ul. Pijarskiej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Webdesign by Webidea.pl