webproject
-   Poczta przez WWW
-   Konfiguracja konta pocztowego

Polityka prywatności


e-mail:
Szanujemy Twoją prywatność
Dokument niniejszy przygotowaliśmy w trosce o Twoją prywatność. Jest on przypisany do stron webproject.pl i webproject.com.pl (wraz z poddomenami) zwanych dalej Serwisem, które są własnością firmy WebProject Systemy Informatyczne zwanej dalej WebProject. Przeczytaj uważnie poniższy tekst, aby zapoznać się z przyjętymi przez nas zasadami ochrony Twoich danych osobowych.
Zbieranie i przetwarzanie danych
Korzystając z naszych usług lub rejestrując się w naszym Serwisie przekazujesz nam swoje dane takie, jak: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, itp. Dane te mogą zostać udostępnione wyłącznie zaufanym organom (policja, prokuratura) w ramach obowiązującego prawa. Nigdy nie prosimy o podanie numeru Twojej karty kredytowej. Jeśli na którejś z naszych stron taka prośba się pojawi - nie rób tego, ale jak najszybciej zgłoś nam to zdarzenie! Specyfiką technologii jest, że przeglądając nasz Serwis nie pozostajesz zupełnie anonimowy. Pozostawiasz nam informację o adresie (numerze IP), z którego się łączysz, które strony, kiedy i jak długo przeglądasz, jakiej używasz przeglądarki internetowej oraz wersji systemu operacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo swobodnego dysponowania tymi danymi. Dane te wykorzystujemy głównie do poprawy funkcjonowania Serwisu. Niektóre fragmenty naszego Serwisu korzystają z technologii cookies w celu lepszego dopasowania się do Twoich preferencji. Zastrzegamy sobie prawo wykorzystywania gromadzonych o Tobie danych w celu ochrony praw WebProject, bezpieczeństwa Serwisu, danych naszych klientów oraz wszystkich użytkowników.
Bezpieczeństwo danych
WebProject posiada zabezpieczenia wymagane przez prawo dla tego typu rozwiązań. Twoje dane są bezpieczne!
Inne strony
W naszym serwisie mogą pojawić się łącza do serwisów i stron internetowych, których nie dotyczy ten dokument. Przed skorzystaniem z nich radzimy zapoznać się polityką prywatności realizowaną przez właścicieli tych stron.
Postanowienia końcowe
Powyższe zasady obowiązują od 1 stycznia 2007 r. Zastrzegamy sobie prawo zmiany tych zasad. Każda zmiana zostanie opublikowana w Serwisie najpóźniej w dniu obowiązywania. Jeśli masz pytania lub wątpliwości związane z problemami poruszonymi w tym dokumencie, skontaktuj się z nami.
KONTAKT
ul. Pijarska 5, I piętro
22-100 Chełm
tel. +48 82 5634214
tel. +48 82 5625132
fax +48 82 5625131
Support Wikipedia
WebProject on Facebook
    Warunki korzystania | Polityka prywatności | Mapa serwisu