webproject
-   Poczta przez WWW
-   Konfiguracja konta pocztowego

Warunki korzystania


e-mail:
Definicje
Serwis - strony internetowe przypisane do domen webproject.pl i webproject.com.pl wraz z poddomenami
WebProject - firma WebProject Systemy Informatycznie, ul. Szarych Szeregów 5A/14, 22-100 Chełm
Wstęp
Korzystając z Serwisu akceptujesz opisane w tym dokumencie warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, po prostu przerwij korzystanie z Serwisu.
Prawa autorskie
Zawartość Serwisu jest chroniona polskim oraz międzynarodowym prawem autorskim. Jedynym właścicielem Serwisu oraz praw autorskich do niego jest WebProject. Wykorzystywanie materiałów i/lub treści zawartych w Serwisie polegające na publikowaniu, kopiowaniu, powielaniu, utrwalaniu, w całości lub we fragmentach, w celach innych niż osobiste zapoznanie się z nimi, jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą WebProject. Podczas korzystania z Serwisu zwróć uwagę na nazwy hadlowe oraz towarowe. W przypadku, gdy nie są one własnością WebProject, umieszczona jest stosowna informacja. Pamiętaj, że naruszenie praw autorskich skutkuje odpowiedzialnością karną.
Technologia
Aby efektywnie korzystać z Serwisu, zalecamy używanie najnowszych wersji przeglądarek internetowych. Funkcjonowanie niektórych elementów Serwisu wymaga włączenia technologii JavaScript oraz Cookies. Aby dowiedzieć się czy technologie te w Twojej przeglądarce są dostępne i włączone, zapoznaj się z artykułami pomocy dołączonymi do niej. Korzystanie z Serwisu przy pomocy starszych przeglądarek może być utrudnione, a chwilami wręcz niemożliwe.
Dzieci
Serwis nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej lat 16. Choć nie zawiera treści zabronionych dla osób w tym wieku, to korzystanie z niego przez te osoby jest niewskazane.
Wyłączenie odpowiedzialności
WebProject dołożył wszelkich starań, aby Serwis działał poprawnie i w sposób bezpieczny dla użytkownika. WebProject nie ponosi odpowiedzialności za szkody użytkownika powstałe w wyniku korzystania z serwisu. WebProject nie udziela rękojmi ani gwarancji poprawności ani ciągłości działania Serwisu.
Ochrona przed spamem
Wszystkie adresy e-mail opublikowane w Serwisie służą wyłącznie do kontaktu dla obecnych klientów WebProject. Mogą też być wykorzystywane przez inne osoby i firmy, ale wyłącznie w celu zapytań o nasze produkty i usługi oraz w celu ich zamawiania. Każda inna korespondencja, w szczególności reklamowa, będzie traktowana jako spam, zgłaszana do właściwych abuse i systemów antyspamowych oraz publikowana na grupie pl.news.mordplik. Dodatkowo, nadawca takiego listu zostanie zablokowany na wszystkich naszych serwerach pocztowych.
Postanowienia końcowe
Powyższe warunki obowiązują od 1 stycznia 2007 r. WebProject zastrzega sobie prawo zmiany tych warunków. Każda zmiana zostanie opublikowana w Serwisie najpóźniej w dniu obowiązywania. Jeśli masz pytania lub wątpliwości związane z problemami poruszonymi w tym dokumencie, skontaktuj się z nami.
KONTAKT
ul. Pijarska 5, I piętro
22-100 Chełm
tel. +48 82 5634214
tel. +48 82 5625132
fax +48 82 5625131
Support Wikipedia
WebProject on Facebook
    Warunki korzystania | Polityka prywatności | Mapa serwisu