webproject
-   Poczta przez WWW
-   Konfiguracja konta pocztowego

Administracja


e-mail:
Administracja serwisami WWW
Oferta administracji serwisami WWW skierowana jest do firm, instytucji i organizacji, które posiadają już własne strony internetowe.

Gwarantujemy fachowe doradztwo, szybką i profesjonalną obsługę oraz możliwość dalszego rozwoju serwisu. Obsługujemy serwisy WWW tworzone w oparciu o wszystkie popularne technologie i systemy. Na życzenie klienta administrujemy serwisami na serwerach obcych jak też umożliwiamy migrację na nasze serwery. W przypadku wyboru opcji migracji oferujemy równocześnie zmianę technologii na umożliwiającą zastosowanie oprogramowania WebProject Asystent Internetowy. Jesteśmy elastyczni. Dopasujemy się do Państwa wymagań nawet, i w szczególności, wtedy, gdy są nietypowe.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt.
Administracja serwerami i sieciami
Oferta administracji serwerami i sieciami skierowana jest do firm, instytucji i organizacji, które posiadają już własną infrastrukturę serwerową i sieciową.

Nasi administratorzy na wstępie dokonają przeglądu Państwa infrastruktury pod względem bezpieczeństwa i wydajności, a nastepnie opracują i wdrożą odpowiednie procedury administracyjne. W zależności od potrzeb, prowadzimy administrację w trybie ciągłym, jak i okresowym. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa sprzętowego i współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami markowych urządzeń.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt.
KONTAKT
ul. Pijarska 5, I piętro
22-100 Chełm
tel. +48 82 5634214
tel. +48 82 5625132
fax +48 82 5625131
Support Wikipedia
WebProject on Facebook
    Warunki korzystania | Polityka prywatności | Mapa serwisu